Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Benin

Nieruchomość na sprzedaż w Beninie

Benin jest francuskojęzycznym krajem Afryki Zachodniej. Znany jest jako kraj, w którym narodziła się religia voodoo, częściej nazywana „voodoo”.

Graniczy z Nigerią na wschodzie, Nigrem i Burkina Faso na północy i Togo na zachodzie.

Przed zakupem nieruchomości na sprzedaż w Beninie należy znać sytuację gospodarczą kraju.

Jest to jeden z krajów, które stoją w obliczu Zatoki Gwinejskiej, nie ma zbyt wielu dostępnych zasobów iz tego powodu poziom życia Beninu jest dość niski. Jego gospodarka jest głównie związana z eksportem bawełny. Centrum nerwowe Beninu to obszar miejski pomiędzy Porto-Novo i Kotonu.

 Benin jest podzielony na 12 departamentów, ale ludność jest prawie całkowicie skoncentrowana wzdłuż wybrzeża, gdzie znajdują się główne miasta: Kotonu, stolicy Porto-Novo i Godomey, podczas gdy Parakou jest najbardziej zaludnionym ośrodkiem miejskim poza tym obszarem.

Jeśli planujesz zainwestować, kupując nieruchomości na sprzedaż w Beninie, najlepsze miasta to zrobić:

Ouidah to miasto, które łączy wpływy francuskie i portugalskie. Miasto znajduje się około 40 km od Kotonu, ale jest znacznie mniej chaotyczne.

Porto Novo jest stolicą Beninu i dawnej stolicy Francji Dahomey. W tym mieście panuje silny wpływ na Portugalię i jest tu wiele atrakcji turystycznych, takich jak Pałac Królewski, ogrody i muzeum królów Porto Novo.

Abomey był kiedyś stolicą starożytnego Dahomey przez około 300 lat od XVII wieku. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w nieruchomości na sprzedaż w Beninie, powinieneś wiedzieć, że w Abomey znajdują się pałace królewskie, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Innym interesującym miastem z punktu widzenia nieruchomości na sprzedaż w Beninie jest Grand-Popo, które w przeszłości odgrywało ważną rolę w ruchu niewolniczym. Miasto znajduje się około godziny jazdy od Kotonu i oferuje doskonałą zmianę prędkości z ruchliwego miasta. Istnieje wiele hoteli i kurortów, a plaże są doskonałym miejscem na relaks i spędzenie wakacji.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 33680

Sprzedaż Budynek, Benin, Cotonou, Cotonou, CALAVI

6,891,300.00PLN
Sprzedaż
Budynek

544 m²
Na sprzedaż budynek położony w Abomey-Calavi 20 minut od Cotonou stolicy Beninu w spokojnej okolicy. Budynek o powierzchni 544 m² z 48 pokojami na 5 ...
Cod. 5941

Sprzedaż Willa, Benin, Cotonou, Cotonou, rue 6262 des prince

358,347.60PLN
Sprzedaż
Willa

2780 m²
Sprzedałem mój dom w pobliżu willi również wyposażyć 'hotel El Dorado dziękuję skontaktuj się ze mną wkrótce satisfere z bardziej szczegółowo
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB